(095) 754-95-47 office@kidz-studio.com.ua            Київ, Позняки, вул. Бориса Гмирі, 5

Протягом осені наші діти на факультативних заняттях вивчали різні цікавинки та корисні факти про продукти харчування. Разом вчилися, як обирати свіжі якісні продукти, як відрізнити натуральні продукти від тих, де є якісь домішки, що з продуктів корисно їсти, а що не дуже. Навіть самі ходили в маркет скуплятися і самі готували смачні страви 😲 (салат, гречневу кашу і навіть яблучний пиріг).

А наостанок вирішили створити свій власний магазин! Щоб закріпити отримані знання про продукти харчування, а також, щоб трішки навчитися планувати і розподіляти бюджет на потрібні покупки. Ну і плюс колективна робота — завжди дітям на користь 😊.

Отже, магазин створили, основні відділи підписали, продукти повирізали. До речі, діти все це робили самі, і самі ж підписували відділи в магазині. Далі розподілили продукти по відділах та приготувалися гратися. А що потрібно для того, щоб магазин запрацював? Правильно — потрібні продавці та касири, а також покупці з грошима 😁! Не проблема — виготовили гроші, розподілили ролі.

А щоб наблизити нашу гру до реальності і трішки озадачити дітей, ми озвучили їм прожиточний мінімум на день для однієї людини в Україні. Видали гроші та запропонували обрати набір продуктів на день і придумати, що можна з них приготувати.

Граємо в магазин. На все, що хочеться звичайно грошей не вистачає, тому стоять і рахують, перебирають 😊

Виявилось так цікаво, що ніяк не можуть зупинитись 😁

Діти потроху пізнають реалії життя — тут і математика, і економіка, і право.

І на цукерки не вистачає 😲.