(095) 754-95-47 office@kidz-studio.com.ua            Київ, Позняки, вул. Бориса Гмирі, 5

Запрошуємо школярів 6-10 років провести зимові канікули в дитячому просторі Kid’Z Studio на Позняках!

З 26 грудня по 5 січня на вас чекає пізнавально-розважальна програма, щоб діти могли відпочити від звичайних шкільних занять і в той же час отримати новий досвід та враження.

Протягом зимових канікул — 2 нових курса:

  1.  «Неймовірні новорічні фокуси»
  2.  «Мої мови любові, з ким дружу — з ким не дружу»

Канікульний розклад:
Фокусник в Kid'Z Studio - шоу фокусы

09.00 — 10.10  Прогулянка, руханка, перекус
10.10 — 11.30 Курс «Неймовірні новорічні фокуси»
11.30 — 13.00 Курс «Мої мови любові, з ким дружу — з ким не дружу»
13.00 — 14.00 Обід, відпочинок
14.00 — 15.00 Активні ігри
15.00 — 16.20 Прогулянка на вулиці
16.20 — 16.30 Перекус
16.30 — 18.00 Настільні ігри

«Неймовірні новорічні фокуси»

Курс включає в себе майстер-класи від професійного фокусника. На заняттях з фокусником діти побачать цікаві та неймовірні трюки і навчаться самі робити фокуси, щоб здивувати друзів чи родичів під час різдвяно-новорічних свят!

«Мої мови любові, з ким дружу — з ким не дружу»

5 языков любви - курс психологаПрактичний курс від дитячого психолога —  це дуже цікавий та потрібний для здорових відносин курс від нашого психолога Анни Гвоздь. Про мови любові, симпатію та антипатію доступно, практично, на дитячому рівні. З малюнками, саморобками, міні-сценками, відео добірками до теми курсу.

Радимо всім, хто має можливість, пройти цей курс, щоб краще розуміти, які існують мови любові. Іноді виникають непорозуміння між батьками та дітьми, між чоловіком та дружиною, між братами чи сестрами через те, що кожен «говорить» своєю мовою любові, тобто проявляє любов по-своєму. А інша людина при цьому не відчуває, що її люблять, бо не так собі уявляє прояв любові.

Наприклад, одному потрібно постійно чути слова підтримки, слова «я тебе люблю». Іншому — хоч з ранку до вечора кажи, що ти його любиш, а якщо його мова любові — подарунки, то для нього саме вони будуть свідченням, що його люблять. А третьому не потрібні ніякі подарунки, і навіть гарні слова не дуже допоможуть, — йому треба, щоб з ним проводили час разом — саме тоді він буде відчувати, що його люблять. Про симпатію та антипатію — дуже цінно розуміти, що це нормально мати різні почуття до різних людей. І знати, як бути, якщо відчуваєш до когось антипатію.

Коли знаєш, які бувають мови любові, розумієш свою власну мову і мову своїх рідних, розумієшся на симпатії та антипатії, тоді багатьох конфліктів можна уникнути та зміцнити родинні стосунки.

Вартість:

Повний день — 400 грн. Вартість тільки занять до обіду — 300 грн. В ціну входять повноцінний обід та перекуси.

Можна записуватися на обидва тижня або на один з них.

*Зверніть увагу, що на кожному з канікульних тижнів є по одному вихідному дню (державні свята), коли ми не працюємо: 25 грудня та 1 січня.

Забронюйте місце на канікули в Kid’Z Studio!

Деталі за телефоном: +380 (95) 754-95-47