fbpx
(068) 264-47-68 office@kidz-studio.com.ua            Київ, Осокорки, просп. Миколи Бажана, 14А

Маємо приємні новини! Запрошуємо в наш дитячий простір Кідз Студіо (школа TR School) на зимові канікули школярів 7-12 років. Маємо своє облаштоване приміщення із автономним опаленням і генератором. І навіть коли надворі холодно і темно, у нас тепло, світло та затишно, і завжди є смачна їжа!
Зимовий денний табір працює з 26 по 30 грудня з 9:00 до 19:00 щодня. На дітей чекає різдвяно-новорічна програма:

«Космічна подорож планетами»

Xmas space

Ми підготували для дітей насичену програму з цікавими завданнями і активностями під час табору в зимові канікули.

1 день: пригоди на планеті Люблячих сердець
Пишемо листи з побажаннями собі, досліджуємо, чому життя дивовижне, як ми можемо підтримати одне одного, які у нас відносини з собою, відносини з родиною.

2 день: пригоди на планеті Добрих справ
Турбота про домашніх тварин, розказуємо про своїх улюблених тваринок, можна принести в табір своїх улюбленців в цей день, потім робимо годівнички для пташок і на прогулянці розвішуємо їх для пернатих друзів.

3 день: пригоди на планеті Здійснення мрій
Діти відвідають станції — вокальну, танцювальну, театральну, кулінарну, спортивну, дизайну. Ввечері влаштуємо шоу-програму «Крок до зірок» — діти за бажанням презентують свої таланти.

4 день: пригоди на планеті Дослідників
Досліди, відкриття, цікаві факти, експерименти, спостереження, інформація про вчених, вікторини, вправи для реальних дослідників.

5 день: пригоди на Новорічній планеті можливостей
Новорічний ярмарок, вітання, святковий підсумковий концерт з ігровими елементами, новорічне диско, нагородження, селфі, листівки-побажання, солодкий стіл.

В останній день 30 грудня — новорічна вечірка із смаколиками і дискотекою!

Вартість денного табору: 3000 грн.

У вартість входить 3-разове харчування щодня: ранковий чай зі смаколиками, обіди (комплекси), полудник. А також вартість всіх матеріалів на виконання завдань і створення різдвяних саморобок.

В атмосфері свята, з ялинкою і вогниками, під різдвяні пісні та мотиви — найкращі зимові канікули в TR School (Кідз Студіо) на Осокорках!

Зареєструйте дитину в табір зараз:

5487