fbpx
(068) 264-47-68 office@kidz-studio.com.ua            Київ, Осокорки, просп. Миколи Бажана, 14А

Один мій знайомий так описує дитячий мультик про Лунтіка: це такий безтурботний мультик, де головні герої нічим особливо не обтяжені, постійно щось святкують, п’ють чай та їдять пироги!

А от в житті так не буває. В житті все суворіше. Складніше. Не вийде жити безтурботно та постійно щось святкувати, пити чай зі смаколиками. Не вийде, якщо не спробувати. А ми взяли та спробували…

Наша команда вирішила у школі кожному учню на день народження влаштовувати справжнє й незабутнє свято. Бо хто сказав, що школа — то тільки прописи, таблиця множення, кропітка праця, постійне оцінювання та боротьба з зауваженнями? У школі проходить дитинство наших дітей, то ж чому б не спробувати наповнити школу кольоровими подіями та різнобарвними емоціями. Ото ми й постановили: кожному імениннику — своє унікальне й веселе свято. Коли іменинник — в центрі уваги, коли він — супергерой, цар гори, король (або королева)! Коли цілий день — все для нього і навколо нього!

І кожен день нарождення — «це якийсь суцільний карнавал», як казав один з наших вихованців. Квести, змагання, ігри, — свято завжди персональне, з присмаком вподобань та характеру нашого іменинника. Бо день народження — тільки раз на рік, і кожна дитина варта бути в цей особливий день найщасливішою!

А діток у нас в школі чимало, то так і виходить, що святкуємо декілька днів нарождень щомісяця. І діти вже заздалегідь знають, кому наступному день народження, бо є в нас така «дошка іменин», де вже красується фото наступного іменинника і день його народження. Чекають, рахують дні до наступного свята, готують подарунки. І є в цьому щось таке домашнє, сімейне, турботливе. Така собі добра традиція — вітати одного з членів нашої великої родини, не скупитися на добрі слова побажань, слухатися іменинника у день його народження і робити йому різні приємності. Діти з задоволенням підхоплюють наші традиції і додають до них свої цікаві ідеї. От і виходить у нас, як у тому мультику про Лунтика, — дуже часто щось святкуємо, граємо, змагаємось, їмо смаколики та ведемо безтурботний спосіб життя. Хтось із загартованих життям дорослих може дорікнути, що занадто святкова школа в нас! Не заперечуємо. Школа суворого режиму — то точно не про нас.